Herbal V Blue Фластери за потенција

Можеш ли и ти да имаш секс само 2 часа?

Се сомневаш дека вистински можеш да ја задоволиш својата партнерка

Мислиш дека квалитетниот секс е минато? Дали врелите ноќи се само сеќавање

Постои проверен начин да го вратиш својот поминат успех!

Пробај ги Herbal V Blue!
Можеш да однесеш во кревет било која млада убавица!

Не е важно колку си богат, ако во креветот си тотална нула. Овде не помага добар стил, скап автомобил ниту пак романтика.

Она што навистина може да импресионира жена се голем пенис, камени ерекции и квалитетен, долготраен секс!

 

herval main photo - Herbal V Blue Фластери за потенција

Годините не се казна! Почувствувај енергија на див, млад мажјак!

Herbal V Blue ти гарантира вакви резултати!

Има многу причини за ослабена потенција и тие не зависат од нас
Години
Загадена околина
Стрес
Неквалитетна храна
Сексуално преносливи болести
Недостаток на витамини

Која е тајната за потенцијата кај големите древни воини, гледано од научна страна?

Гинсенг
Ова е сибирска билка која им давала потенција и долговечност на кинеските цареви. Ја подобрува ерективната моќ и го јакне либидото. Одлична е за издржливост и сила.

Ѓумбир
Ѓумбирот во стариот Рим е сметан за „љубовен зачин“. Од античкото време низ историјата, ѓумбирот го користеле сите врвни љубовници.

Saw palmetto
Saw palmetto е ретка билка која ги јакне телесните ткива, а посебно мускулните тетиви. Поради екстрактот од оваа билка, твојата ерекција ќе биде стабилна и долготрајна како никогаш до сега!

Damiana
Одамна е позната како афродизијак на старите Маи и силен сексуален стимуланс. Дамијаната ја зголемува осетливоста на пенисот, со тоа сексуалниот однос е неверојатно жежок!

Muira puama
Оваа бразилска грмушка во земјата на карневалот е исклучително ценет афродизијак. Исто така делува како закрепувачки тоник, зголемувајќи го нивото на енергија и намалувајќи го уморот.

Guarana
Делува како извор на дополнително гориво, кое ќе ти даде сила за маратонски секс. Ја подобрува циркулацијата на крв, давајќи ти многу моќни ерекции.

Ginkgo biloba
Екстрактот на оваа билка ја подобрува микроциркулацијата. Тоа за тебе значи голема ерекција, бидејќи сунѓерестото ткиво на пенисот ќе се наполни со многу крв. Исто така ја подобрува циркулацијата на крв во мозокот, што допринесува до посилни оргазми.

Долготрајни ефекти – од 3 до 6 месеци
Фластерите се лепат на дел од кожата без влакна, еднаш дневно. Следниот ден го одлепуваш стариот фластер и лепиш нов, само на друго место. Така кожата ќе има време да се одмори. Првите резултати се забележуваат во зачестеноста и јачината на ерекцијата после 4-5 дена!

За најдобри резултати, се препорачува секојдневна употреба на фластерите барем еден месец. Ефектите траат од 3 до 6 месеци. Секако, ако сакаш, фластерите можеш да ги користиш колку што сакаш.

herbal man 1 295x300 - Herbal V Blue Фластери за потенција

Употребата на фластерите Herbal V Blue се препорачува кај:
Слаба ерекција
Предвремена ејакулација
Неможноста за чест секс
Интензивно вежбање
Психички и физички умор, стрес
Лош квалитет на спермата
Намален интензитет на оргазмот

Herbal V Blue не можат да предизвикаат опаѓање на косата. Употребата на овие фластери нема нуспојави. Нарачај ги своите фластери и придружи им се на илјадниците здрави и задоволни мажи!

Herbal V Blue не даваат краткотрајни резултати како Вијаграта. Поради тоа што ефектите од фластерите се долгорочни, потребно им е неколку дена за да се забележат. Колку подолго ги користиш фластерите, толку повеќе ќе ти се зголемува ерекцијата. Со редовната употреба на фластерите, времетраењето на ерекцијата ќе ти се зголеми и до 5-7 пати за само еден месец. Затоа нарачај ги своите фластери и контролирај ја својата ејакулација.

 

Poruciti 2 - Herbal V Blue Фластери за потенција

button100x23 - Herbal V Blue Фластери за потенција